Щотижнева оперативна нарада

Дата: 15.06.2020 10:31

Під головуванням Яготинського міського голови Наталії Дзюби 15 червня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

В ході наради розглянули найважливіші питання життєдіяльності міста.

В.о. начальника КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» О.Скринник надав інформацію, що встановлено додаткові ліхтарі вуличного освітлення по вул. Драгоманова та вул. Тургєнєва, виконаний ремонт ілюмінації фонтану на Калиновій алеї.

Працівниками КП «Яготинське ВУ ВКГ» завершені роботи по очистці блоку ємкостей на очисних спорудах.

КП «Комунальник» працює в штатному режимі: проведено обкіс території міста, плануються роботи по благоустрою центральної площі міста, а саме сцени.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував, що здійснено обкіс на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків та ремонт електрощитових відповідно до звернень громадян.

По завершенню апаратної наради міський голова надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.