A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Київське регіональне відділення АМУ просить підтримати вимогу

Дата: 16.06.2020 17:37
Кількість переглядів: 625

ВИМОГА ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, КЕРІВНИКІВ ПОЛІТИЧНИХ ФРАКЦІЙ І ГРУП ЩОДО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА № 3485

Ми, члени Київського регіонального відділення Асоціації міст України, розглянувши звернення Київського РВ АМУ щодо Проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства (№3485), обговоривши цей законопроект, та враховуючи позицію ВАОМС АМУ, прийняли Вимогу до Верховної Ради України та керівників політичних фракцій і груп:

  1. Київське РВ АМУ не підтримує законопроєкт №3485, який через запровадження пропорційної  партійної системи виборів у міських громадах з кількістю 15 тис. виборців і більше замість чинної норми у 90 тис. виборців і більше практично у всіх територіальних громадах України несе загрозу тотальної партизації місцевих рад, що протирічить принципам демократії та практично усуває простих громадян від участі у вирішенні питань розвитку територіальних громад, у яких вони проживають.
  2. Київське РВ АМУ вимагає не змінювати чинне, діюче виборче законодавство України.

За інформацією Київського регіонального відділення Асоціації міст України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень