A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Підготовка до жнив 2020: забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових

Дата: 23.06.2020 12:48
Кількість переглядів: 382

З метою підготовки техніки, працівників до зернозбиральної компанії та дій у разі виникнення пожежі на підприємстві, 23 червня рятувальники Яготинського РС провели профілактичну роботу у сільськогосподарському підприємстві ТОВ «Придніпровський Край» де на сьогоднішній день вже у самому  розпалі проводиться підготовка до збирання ранніх зернових культур.

Першочерговим завданням для рятувальників Київщини є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур.

Рятувальники оглянули транспортні засоби які будуть задіяні у зернозбиральній компанії. Під час обстеження комбайнів акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.

Під час профілактичної роботи з працівниками сільського підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів  пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу членами ДПД.

На завершення рятувальники залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень