A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 23.06.2020 16:01
Кількість переглядів: 596

23 червня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

Членами виконавчого комітету були заслухані звіти про діяльність комунальних підприємств Яготинської міської ради «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», «Яготинське ВУ ВКГ», «Міськсвітло», «Ритуал» за І квартал 2020 року. Звіти  керівників комунальних підприємств було взято до відома та винесено на розгляд чергової сесії Яготинської міської ради.

Затверджено скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Яготинське ВУ ВКГ», що збільшені на 20% при розрахунку на 1 м3 та є економічно обґрунтованими. Також затвердили тарифи на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, які надаються спеціалізованим комунальним підприємством Яготинської міської ради «Ритуал».

Крім того, прийнято рішення про затвердження складу постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.

В ході засідання одноголосно прийнято ряд рішень про: 

- присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна; 

- надання дозволів на виготовлення проектної документації на підключення споживачів до міських мереж водопостачання та водовідведення;

- призначення опікуна над недієздатною особою;

- надання дозволу фізичній особі на розміщення автопричепу «Кавові напої. Фаст Фуд» для виїзної торгівлі.

На завершення міський голова Наталія Дзюба проінформувала присутніх про продовження карантину до 31 червня 2020 року та звернулась до всіх з проханням неухильно дотримуватись визначених основних карантинних правил та заборон.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень