ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БУДИНКУ № 22 ПО ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дата: 02.07.2020 16:13

Фото без описуВідповідно до статті 5 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон) спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників.

Співвласники в обов’язковому порядку мають додержуватися санітарних вимог правил утримання багатоквартирного будинку, що передбачено п.4 ст.7 Закону, «Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій».

Співвласниками вашого будинку грубо порушуються норми експлуатації внутрішньобудинкових мереж, про що свідчать неодноразові, постійні засмічення каналізаційної системи побутовими відходами: ганчірками, очистками овочів, фруктів, відходами життєдіяльності тварин та ін.

23 червня 2020 року сталося чергове забиття кухонної каналізації другого під’їзду будинку № 22 по вул. Незалежності. Під час прочистки каналізаційної системи працівниками Яготинської ЖЕК було вилучено великий поліетиленовий мішок з-під цукру, що свідчить про недбале відношення до спільної сумісної власності співвласників вашого будинку.

Щоб забезпечити тривале та якісне функціонування каналізаційної системи вашого будинку, просимо  не перетворювати каналізаційну систему будинку на сміттєпровід!