Заходи з нагоди святкування Дня Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 12:02

Напередодні професійного свята Дня Національної поліції України відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь міський голова Н.Дзюба, перший заступник С.Овчаренко, голова Яготинської районної державної адміністрації О.Кудрявський та начальник Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури О.Хандошко.

З привітальним словом до присутніх звернулася міський голова Наталія Дзюба. У своїй промові вона зазначила, що працівники Національної поліції виконують важливі завдання, адже стоять на захисті життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань, обороняють закон, забезпечують охорону прав і свобод людини, протидіють злочинності та підтримують правопорядок і безпеку міста.

«Бажаю присутнім завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення, адже ці якості необхідні, коли треба не поступитися совістю і залишитися вірним закону», – наголосила Н.Дзюба та вручила грамоти, цінні подарунки і квіти працівникам Яготинського відділення поліції.

За високий професіоналізм, мужність і сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість виявлені у справі захисту прав і свобод громадян та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України були нагороджені:

• Руслан Володимирович Оласюк – заступник начальника – начальник слідчого відділення Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області капітан поліції;
  • Владислав Валентинович Клипа – інспектор – криміналіст слідчого відділення Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області старший лейтенант поліції;
  • Любов Володимирівна Олійник – інспектор сектора превенції Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області старший лейтенант поліції;
  • Олександр Миколайович Півторак – інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області капітан поліції.