До уваги громадян! Відновлюється рух міського автобусного маршруту

Дата: 03.07.2020 15:09

Фото без описуЯготинська міська рада повідомляє, що з 06 липня 2020 року відновлюється рух міського автобусного маршруту загального користування м. Яготина для перевезення пасажирів до залізничної станції «Яготин» на електропотяг «Яготин-Київ»  з часом відправлення о 03 год. 36 хв.

Відправлення автобуса з кінцевої зупинки «Комбікормовий завод» о 03 год. 00 хв. з заїздом на зупинку «ПТФ» о 03 год.10 хв.

Рух автобуса буде здійснюватись вулицею Незалежності, час прибуття на кінцеву зупинку «станція Яготин» о 03 год. 30 хв.

НАГАДУЄМО,  що з метою вживання необхідних заходів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, пасажири повинні дотримуватись відповідних протиепідемічних заходів: мати засоби індивідуального захисту та дотримуватись дозволеної безпечної дистанції.