A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Профільний парламентський Комітет підтримав проект постанови про призначення чергових місцевих виборів

Дата: 10.07.2020 09:35
Кількість переглядів: 525

9 липня Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування  на засіданні, яке проходило у режимі онлайн, рекомендував парламенту прийняти Постанову ро призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року (проєкт №3809).

Так, на неділю 25 жовтня цього року призначаються чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та Київського міського голови.

Чергові вибори не проводяться на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей.

Фінансування чергових місцевих виборів буде має бути забезпечене з державного бюджету. Також доручено Уряду забезпечити фінансування з Фонду боротьби з COVID-19 заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час організації та проведення чергових місцевих виборів.

Слід зазначити, що 25 жовтня одночасно з черговими місцевими виборами пройдуть перші місцеві вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад усіх 1470 новоутворених територіальних громад, а також депутатів районних рад у новостворених районах. Ці вибори своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія.

За інформацією Верховної Ради України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень