ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

Дата: 16.07.2020 12:16

Шановні яготинці! Прийміть мої привітання з нагоди відзначення 30-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України!

16 липня 1990 року Верховна Рада тоді ще УРСР ухвалила доленосний документ, який закріпив основи Української Держави. Декларація визначила національну державність українського народу, закріпила республіканську форму держави, самостійність, верховенство і неподільність державної влади на всій території. Державотворчий акт від 16 липня складався з 10 розділів, в яких детально було прописано основи державного, політичного, економічного ладу, підкреслено самостійність і суверенітет України, а в перехідних положеннях Декларації зазначено, що відносини з іншими радянськими республіками будуються на основі договорів, укладених на принципах рівноправності, взаємоповаги і невтручання у внутрішні справи.

Від щирого серця бажаю всім оптимізму та міцного здоров'я, добробуту, миру та нових здобутків, злагоди та єдності. Нехай у Вашому серці ніколи не згасає вогонь любові до рідної землі!

Яготинський міський голова                       Наталія ДЗЮБА