A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

КИЇВЩИНА РОЗВИВАЄ ІНФРАСТРУКТУРУ ДЛЯ ЛОГІСТИКИ ТА ПЕРЕРОБКИ АГРОПРОДУКЦІЇ

Дата: 20.07.2020 14:22
Кількість переглядів: 500

Під час візиту до Яготинського району голова Київської облдержадміністрації Василь Володін обсудив з громадою важливість залучення в регіон інвестицій та значення нових підприємств для сталого розвитку громади.

«В 2020 році в Яготині підприємства ПП «ЄВРОСЕМ» та ТОВ «УКРСТАРЧ» запланували реалізацію  великого інвестиційного проекту. Йдеться про будівництво маршрутного зерносховища потужністю 144 тис. тон на рік.  Загальний обсяг інвестицій в будівництво зерносховища в 2020 році становить 10 млн. доларів, кількість нових робочих місць, що буде створено в жовтні 2020 року становить – 40 осіб», – зазначив Василь Володін.

Також інвестпроєкт передбачає будівництво заводу з переробки кукурудзи продуктивністю 100 000 тон на рік. Кількість нових робочих місць на підприємстві – 300 осіб.

Крім того, «Яготинський маслозавод» здійснює реконструкцію цеху сушки в цех виробництва ложкового йогурту, сиркових десертів та ультра пастеризованого молока, вартість проекту становить 135 млн. грн., до  кінця 2020 року буде створено 40 нових робочих місць.

«На даний час ведуться активні будівельні роботи по всіх вище зазначених об’єктах. Залучення інвестицій в регіон та розвиток підприємств – один з пріоритетних шляхів, яким має розвиватися економіка. Це стосується і Київщини, і України в цілому. На важливості залучення в економіку інвестицій неодноразово наголошував і Президент України Володимир Зеленський. Розвиток промислової інфраструктури, створення логістичних центрів для агропромисловості та перехід від експорту зерна до переробки та продажу на експорт продукції з доданою вартістю – все це основа для покращення якості життя в області та країні та створення нових робочих місць», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

За інформацією КОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень