Щотижнева оперативна нарада

Дата: 27.07.2020 09:34

Фото без описуПід головуванням першого заступника міського голови Сергія Овчаренка 27 липня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Зокрема, керівник КП «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про проведення поточних ремонтних робіт по вулицях Пирятинська, 7 та Каштанова Алея, 2, проведено п’ять ремонтів електрощитових, гідродинамічна промивка каналізаційних труб по вул. Каштанова Алея, 7 та покос трави на прибудинкових територіях.

Працівники КП «Комунальник» проводили обкіс території та роботи по благоустрою міста.

Головний інженер КП «Яготинське ВУ ВКГ» І. Вишнівський доповів про те, що на минулому тижні працівники ліквідували порив водопровідних мереж по вул. Вокзальна та   пров. Котляревського.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про виконані роботи по встановленню додаткових ліхтарів вуличного освітлення по вул. Мономаха та завершили ремонтні роботи у мікрорайоні «ПТФ».

По завершенню апаратної наради перший заступник міського голови надав ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.