A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 07.08.2020 14:22
Кількість переглядів: 454

07 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням виконувача обов’язків міського голови Сергія Овчаренка.

У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради, працівники міської ради, депутат Яготинської міської ради VII скликання Ігор Смаглій.

На початку членами виконавчого комітету були заслухані звіти про діяльність комунальних підприємств Яготинської міської ради «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», «Яготинське ВУ ВКГ», «Міськсвітло», «Ритуал» за ІІ квартал 2020 року. Звіти  керівників комунальних підприємств було взято до відома та винесено на розгляд чергової сесії Яготинської міської ради.

Надалі керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради Володимир Галицький прозвітував про роботу зі зверненнями громадян у Яготинській міській раді за І півріччя 2020 року.

«Зокрема, за І півріччя 2020 року до Яготинської міської ради надійшло та було розглянуто 668 звернень від громадян, у 2019 році – 1147. З них: 31 колективне, у минулому році – 20. За І півріччя 2020 року проведено 26 прийомів з міським головою, на яких побувало 67 громадян, посадовими особами міської ради проведено 29 прийомів, на яких побувало 53 громадяни. У минулому році – 243 до міського голови та 45 – до посадових осіб. За 1 півріччя поточного року на «гарячу» лінію міської ради прийнято 36 телефонних дзвінків, у 2019 році – 5. Також надійшло – 12 інформаційних запитів, у 2019 році – 9. Від органів влади вищого рівня до Яготинської міської ради за І півріччя 2020 року надійшло 13 звернень, у минулому році – 39. За І півріччя 2020 року відділом реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади Яготинської міської ради надано послуг у сфері реєстрації 2 306 (2019 – 4 119), в тому числі безоплатних – 1 287 (2019 – 1 828). За звітний період структурними підрозділами апарату Яготинської міської ради видано - 845 довідок різного характеру (2019 - 1005). Також на засіданнях сесій Яготинської міської ради розглянуто та прийнято відповідних рішень на звернення громадян та юридичних осіб 322 (2019 – 253), а на засіданнях виконавчого комітету розглянуто та прийнято 102 рішення на звернення громадян та юридичних осіб, у 2019 році - 70. Тобто, на всі звернення надаються роз’яснення, приймаються відповідні рішення сесії чи виконкому або надаються вмотивовані відповіді відповідно до вимог чинного законодавства», - зауважив Володимир Галицький.

Члени виконкому затвердили тарифи на окремі види ритуальних послуг, які включено до необхідного мінімального переліку ритуальних послуг та надаються суб’єктом підприємницької діяльності; прийняли рішення про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на видалення 47 (сорока семи) дерев, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню поблизу з ДНЗ № 5 «Берізка».

В ході засідання одноголосно прийнято ряд рішень про:

- надання дозволів на виготовлення проєктної документації на підключення споживачів до міських мереж водопостачання та водовідведення;

- присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна;

- призначення опікуна над недієздатною особою,

- надання матеріальної допомоги жителям міста.

На завершення виконувач обов’язків міського голови Сергій Овчаренко проінформував присутніх про капітальний ремонт доріг окремих вулиць міста.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень