Вітання міського голови з Днем пасічника України!

Дата: 19.08.2020 09:51

Щиро вітаю бджолярів Яготинщини з Днем пасічника!

Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі та справи. Ваше володіння ремеслом – ціле мистецтво, адже своїм натхненням, сміливим впровадженням новітніх технологій ви забезпечуєте виробництво надзвичайно корисного продукту харчування і ліків, ваша праця впливає на настрій і здоров’я людей, врожайність сільськогосподарських культур.

Мед – це крапелька сонця, незамінний продукт, цілющий, життєдайний, неповторний та завжди бажаний нектар. Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до їх нелегкої та кропіткої праці.

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, рясного цвітіння квітів, щедрого медоносу, щоб древній благородний промисел приносив вам тільки прибутки і задоволення, а споживачам вашої продукції –здоров'я, насолоду і користь.

Яготинський міський голова                     Наталія ДЗЮБА