Розробка детального плану території під полігон твердих побутових відходів.

Дата: 19.08.2020 16:49

18 серпня 2020 року відбулася робоча нарада за участі міського голови Наталії Дзюби, голови районної державної адміністрації Олександра Кудрявського, начальника КП Яготинської міської ради «Комунальник» Андрія Стріхи та представників ТОВ «Інститут територіального планування», в ході якої було обумовлено розробку детального плану території під відведення земельної ділянки під полігон твердих побутових відходів.

Дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту в адміністративних межах Райківщинської сільської ради.

Додатково інформуємо, що КП Яготинської міської ради «Комунальник» проведено тендер через електронну систему публічних закупівель ProZorro, за результатами якого визначено підрядника, що буде виконувати розробку детального плану, а саме ТОВ «Інститут територіального планування».