НА ЗАПОВІДНИХ ТЕРИТОРІЯХ КИЇВЩИНИ ВСТАНОВЛЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-ОХОРОННІ ЗНАКИ ТА ЩИТИ

Дата: 20.08.2020 08:31

Фото без описуЗ метою інформованості та природоохоронного виховання населення Київською облдержадміністрацією встановлено інформаційно-охоронні знаки та щити на заповідних територіях області.

Так, 6 інформаційно-охоронних знаків і 3 інформаційних щити встановлено на території:

• регіонального ландшафтного парку «Яготинський імені Гетьмана Кирила Розумовського»;
  • регіонального ландшафтного парку «Богуславль»
  • ландшафтного заказника місцевого значення «Прибірський»;
  • ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Софіївський ясен»;
  • ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб козацької слави».

Інформаційно-охоронні знаки містять інформацію про назву та категорію природоохоронної території, а інформаційні щити надають інформацію про розміри, розміщення, функції, правила поведінки та основні вимоги щодо охорони території заповідного об’єкту.

Зазначимо, знаки та щити встановлено у рамках реалізації «Регіональної програми розвитку природно-заповідного фонду Київської області «Київщина заповідна” на 2017-2020 роки».