Відзначення з нагоди 29-ї річниці Незалежності України

Дата: 21.08.2020 14:27

21 серпня в приміщенні Яготинької районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, у яких взяли участь міський голова Н.Дзюба,голови Яготинської районної державної адміністрації О.Кудрявський та Яготинської районної ради П.Гайдай.

Очільники міста та району звернулись з привітальним словом до присутніх, адже ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

«Я вітаю вас всіх зі святом! Хочу щиро побажати розбудови нашої рідної України, зміцнення нас, як нації, любові один до одного і розуміння того, що ми з вами творимо цей світ, нашу державу. Стабільності, здоров’я кожній родині, процвітання нашій рідній Батьківщині. Слава українській землі! Слава трударям, які на ній працюють!», - наголосила Наталія Миколаївна та нагородила грамотами, цінними подарунками і квітами представників різних галузей міста.

Тож за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву і громадянську позицію та з нагоди – Дня Незалежності України були нагороджені:

• Величко Ірина Володимирівна, тренер-викладач відділення художньої гімнастики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту РДА.
  • Гавриленко Григорій Олександрович, меценат.
  • Даценко Лілія Геннадіївна, депутат Яготинської міської ради VІІ скликання.
  • Деркач Ірина Іванівна, головний спеціаліст відділення комплектування Яготинського районного військового комісаріату.
  • Кабиш Олександр Миколайович, електрогазозварювальник комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник».
  • Лугіна Олексій Іванович, майор поліції, старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної полації Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП України у Київській області.
  • Ольхова Світлана Володимирівна, завідувач інфекційним відділенням КНП «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради.
  • Таран Антоніна Вікторівна, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Яготинського районного військового комісаріату.
  • Твердохліб Надія Григорівна, начальник відділення зв'язку поштового ПВПЗ № 32 Центру поштового зв'язку Яготина КМД АТ «Укрпошта».
  • Яценко Сергій Володимирович, член виконавчого комітету Яготинської міської ради.