Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 21.08.2020 14:51

Фото без опису21 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

На початку члени виконавчого комітету визначили комунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Яготина строком на один рік та затвердили норми надання послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних будинків, одноквартирних будинків з присадибною ділянкою, підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та побутового обслуговування – об’єктів утворення твердих побутових відходів у м. Яготині.

Надалі одноголосно прийнято ряд рішень про:

- надання дозволів на виготовлення проєктної документації на підключення споживачів до міських мереж водопостачання та водовідведення;

- присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна;

- зарахування на квартирний облік;

На завершення члени виконавчого комітету внесли зміни та погодили режим роботи торгівельного зупиночного павільйону відповідно до встановлених на час карантину правил та обмежень, а саме: з 07.00 до 23.00.