Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 21.08.2020 14:51

21 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

На початку члени виконавчого комітету визначили комунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Яготина строком на один рік та затвердили норми надання послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних будинків, одноквартирних будинків з присадибною ділянкою, підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та побутового обслуговування – об’єктів утворення твердих побутових відходів у м. Яготині.

Надалі одноголосно прийнято ряд рішень про:

- надання дозволів на виготовлення проєктної документації на підключення споживачів до міських мереж водопостачання та водовідведення;

- присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна;

- зарахування на квартирний облік;

На завершення члени виконавчого комітету внесли зміни та погодили режим роботи торгівельного зупиночного павільйону відповідно до встановлених на час карантину правил та обмежень, а саме: з 07.00 до 23.00.