Щотижнева оперативна нарада

Дата: 25.08.2020 09:45

Фото без описуПід головуванням міського голови Наталії Дзюби 25 серпня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Працівниками КП «Міськсвітло» встановлено додаткові ліхтарі по вулицях Патона Євгена, Лесі Українки, проведено заміну ламп та ремонт ліхтарів згідно заявок громадян.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М. Дзюба проінформував, що працюють в штатному режимі, проведено поточні роботи на водонасосній станції по заміні фільтрів очистки.

Також працівниками КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» проведений поточний ремонт будинку по вул. Незалежності, 130, відключення мешканців від опалення по вул. Кашатнова Алея, 1, 94А, ремонт ліфтів по вул. Незалежності, 22 (І та ІІ під’їзд), заміна дверей на чердачному приміщенні по вул. Вокзальна, 2А та щоденне прибирання прибудинкових територій.

Начальник КП Яготинської міської ради «Комунальник» А. Стріха надав інформацію про виконані роботи: скошування порослі трави, благоустрій території міста, робота із заключення договорові по вивезенню сміття з жителями міста.

По завершенню апаратної наради міський голова Наталія Дзюба надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.