Робоча нарада

Дата: 01.09.2020 16:39

31 серпня 2020 року відбулася робоча нарада за участі міського голови Наталії Дзюби, першого заступника голови Яготинської районної державної адміністрації Олександра Васільєва, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради Валентини Пантелусь, начальника відділу ЖКГ Юрія Михайлова, начальника КП «Яготинська ЖЕК» Олександра Білаша та директора КПТМ «Яготинтепломережа» Олега Форостяного.

Під час наради обговорили питання щодо потреби відключення споживачів багатоквартирних житлових будинків від системи централізованого опалення та постачання гарячої води.

За результатом наради було вирішено провести заміну труби газопостачання в багатоквартирних житлових будинках по вул. Незалежності, 16, 20.