Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 03.09.2020 16:59

03 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

На початку члени виконавчого комітету визначили місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації (спеціальних конструкцій) на період проведення виборів депутатів місцевих рад, Яготинського міського голови 25 жовтня 2020 року в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Надалі визначили розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Яготина при реконструкції нежилого приміщення в розмірі 4 % від загальної кошторисної вартості.

Крім того, одноголосно прийнято ряд рішень про:

- надання дозволів на виготовлення проєктної документації на підключення споживачів до міських мереж водопостачання та водовідведення;

- присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

На завершення міський голова Наталія Дзюба проінформувала присутніх про проведення капітального ремонту доріг вулиць Олеся Олександра, Чернишевського, Козацька в м. Яготині.