Шановні жителі міста!

Дата: 04.09.2020 12:04

Відповідно до протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яготинський район віднесений до «помаранчевої» карантинної зони.

Станом на 04 вересня 2020 року у місті 25 підтверджених випадків COVID-19. Крім того, 46 осіб на самоізоляції, 23 особи контактні з хворими, а ще у 23 – підозра на інфікування COVID-19.

Багато це чи мало вирішувати кожному з вас, але потрібно пам’ятати, що ми несемо відповідальність не тільки за себе, а й за всіх тих, хто нас оточує, в першу чергу за сім’ю, родину, друзів та близьких!

Я звертаюсь до кожного з вас посилити заходи безпеки, не нехтувати правилами особистої гігієни і карантинними вимогами та дотримуватись обмежень встановлених рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 для нашого району.

Будьте відповідальними, подбайте про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Яготинський міський голова                  Наталія ДЗЮБА