Щотижнева оперативна нарада

Дата: 07.09.2020 09:34

Фото без описуПід головуванням міського голови Наталії Дзюби 07 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада, в ході якої були заслухані звіти керівників комунальних підприємств за серпень місяць та розглянуті найважливіші питання життєдіяльності міста.

Працівниками КП «Міськсвітло» проведено реконструкцію вуличного освітлення на центральній площі (біля АТБ), встановлено додаткові ліхтарі для покращення освітлення вулиць та провулків в районі «Комбікормового заводу», в кількості 46 штук.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про проведений поточний ремонт системи теплопостачання по вулицях Незалежності, 16, 94А, Садова, 20, ремонт ливневої системи по вул. Каштанова Алея, 3, поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж електропостачання по вулицях Ветеранів, 7, Каштанова Алея, 2, 3, Незалежності, 20, 22, 32а, 52, 82А, 86, 89, 94А, 130, 150, Пирятинська, 7, Робітнича, 13, Шевченка, 251 та пров. Говорова, 27, фарбування лавок біля під’їздів в кількості 13 шт.,

Також працює в штатному режимі і КП «Яготинське ВУ ВКГ». Проведено промивку фільтрів системи очистки води, водонапірних веж мікрорайонів «ПТФ», «Козловщина» та магістральної труби по вулицях 1 Травня, Лесі Українки та пров. Данила Галицького, ліквідовано порив по вул. Вокзальна, 13, ремонти гребінки стабілізатора першої лінії та електрокабеля на очисних спорудах міста.

Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради «Ритуал» працює в штатному режимі: планові прибирання чагарників, порослі трави та обкошування територій кладовищ м. Яготина.

По завершенню апаратної міський голова Наталія Дзюба надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.