A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Привітання міського голови із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Дата: 11.09.2020 15:39
Кількість переглядів: 649

Шановні робітники, інженери, техніки і службовці, керівники підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – є визнанням праці людей, які присвятили себе складній, але дуже важливій справі. Нафтогазова і нафтопереробна галузь одна з найважливіших галузей для економіки країни. Вона забезпечує її економічною незалежністю та самостійністю в прийнятті рішень.

За вже сформованими традиціями газовики  завжди прагнуть дотримуватися високої чіткості та компетентності у своїй нелегкій праці. Ваші професійні здобутки – це результат повсякденної невтомної праці цілих колективів, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей міста. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно.

В переддень професійного свята бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту і достатків, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні та вагомих професійних здобутків на благо рідного міста!

З повагою

Яготинський міський голова                  Наталія ДЗЮБА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень