Робоча нарада

Дата: 20.02.2018 16:01

Фото без опису20 лютого у залі міської ради відбулась робоча нарада  під головуванням міського голови Н.М. Дзюби з питань сплати заборгованості земельного податку та орендної плати з юридичних осіб.

У нараді взяли участь: заступник міського голови О.І. Федина, начальник Яготинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області О.І. Жовтун, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський та суб’єкти господарювання-юридичних осіб, які мають заборгованість.

За результатами було прийнято відповідне рішення спрямоване на погашення заборговано земельного податку та орендної плати з юридичних осіб.