Інвестиційний форум за сприяння Україно-Арабської Ділової Ради

Дата: 17.07.2017 16:02

Фото без опису15 липня 2017 року в м.Тетієві відбувся Інвестиційний форум за сприяння Україно-Арабської Ділової Ради, який організовано Тетіївською міською радою, участь у якому прийняли: міський голова м.Яготина - Н.М.Дзюба, заступник міського голови – О.І.Федина та начальник відділу юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради - О.М.Кудрявський. Серед запрошених учасників форуму, були присутні  представники  Україно-Арабська Ділова Рада, Кабінету Міністрів України, Асоціація міст України, міські голови, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Форум відкрив міський голова м.Тетієва – Руслан Майструк, президент Україно-Арабської Ділової Ради - шейх Емад Абу-Алруб, радник Віце-Прем’єра Кабінету Міністрів України – Олег Березюк. В рамках Інвестиційного форму відбулося підписання партнерської угоди між найпівнічнішим та найпівденнішим містами Київської області Славутичем і Тетієвом. Після чого відбулася презентація та представлення інвестиційних проектів міст Київської області, які були присутні на форумі : Тетієв, Славутич, Переяслав-Хмельницький, Яготин. Міський голова Н.М. Дзюба, також представила  наше місто та презентувала розроблені інвестиційні проекти з метою залучення інвестицій у місто.