Шановні водії автотранспорту!!!

Дата: 03.03.2018 16:03

Фото без описуЯготинська міська рада та керівники комунальних підприємств закликають водіїв з розумінням поставитися до ситуації та не залишати свої автомобілі на довгий час без нагляду вздовж доріг, у паркувальних кишенях, в межах територій зупинок громадського транспорту.

Припаркована в таких місцях техніка заважає роботі комунальних служб і позначається на якості роботи.

Вірно припаркований транспорт не заважатиме рухові інших автомобілів та не завадить роботі снігоприбиральної техніки, працівників комунальних служб.

Також прохання не залишати авто у вечірній та нічний час на проїжджій частині вулиць міста, у провулках і прибудинкових територіях, аби не завадити роботі снігоприбиральної техніки.