Пошук

Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 11.05.2017 16:16
Кількість переглядів: 557

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Незалежності, 140, 140-а, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок, які перебувають в приватній власності

Містобудівна документація Детальний план території площею 0,2538 га з метою зміни цільового призначення земельних ділянок, які перебувають в приватній власності громадянки України Садоян Гюлчар Зорбаєвни в місті Яготині по вулиці Незалежності, на цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є зміна цільового призначення земельних ділянок, які перебувають в приватній власності громадянки України Садоян Гюлчар Зорбаєвни в місті Яготині по вулиці Незалежності, на цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Ділянки розташовані в місті Яготині по вул. Незалежності, 140, 140-а, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.  

Розробником детального плану є Архітектор Харчов Микола Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 серія АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з 12.05.2017 по 13.06.2017 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин ) на сайті Яготинської міської ради

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 12.05.2017 по 13.06.2017.

 
Перший заступник
міського голови                                                        С.О.Овчаренко
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ, ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора