Яготинська міська рада
Яготинський район, Київська область

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

04 травня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради. 

На виконання Програми реформування житлово-комунального господарства та благоустрою міста Яготина на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 28.01.2016 № 04-VІІ, члени виконкому затвердили проектну документацію на проведення капітального ремонту по вул. Незалежності, буд. 65 (поблизу ресторану «Асторія» в м. Яготин Київської області).

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко наголосив, що до міської ради надійшли документи від ТОВ «Русава» щодо встановлення розміру пайової участі у створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Яготин.

В ході засідання члени виконкому прийняли рішення щодо присвоєння поштових адрес частині житлового будинку, квартирі; надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготин; надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготин.

 

 « повернутися до списку новин