Яготинський район, Київська область

Проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок "Гаряча лінія" – механізм для взаємодії органів місцевого самоврядування з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

15 листопада до міської ради в телефонному режимі звернулись жителі міста Яготина за допомогою у проведенні ремонтних робіт абонентської лінії до радіоточки та з питань соціального захисту наседення. Міським головою Н.М. Дзюбою були надані відповідні роз’яснення.

Додатково інформуємо, що за телефоном 0 (4575) 5-53-58 жителі міста мають змогу звернутись за допомогою у вирішенні проблемних питань, відповідно до чинного законодавства.