«Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право»

Дата: 20.02.2018 16:25

20 лютого у залі міської ради відбулась робоча нарада  під головуванням міського голови Н.М. Дзюби з питань розміщення на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради та сторінці у Facebook інформації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

У нараді взяли участь: заступник міського голови О.І. Федина, начальник Яготинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області О.І. Жовтун, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький, начальники відділів та працівники апарату міської ради.

«З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право» у  2017-2019 роках», Указу Президента України Петра Порошенка № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницього проекту «Я маю право!» та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 09.01.2018 № 4 «Про затвердження регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницього проекту «Я маю право» у 2018 році Яготинський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області повинен вживати заходи щодо розміщення інформації за участю Міністра юстиції України Павла Петренка та консультацій Міністра юстиції, а також здійснювати інформування громадян в рамках проекту «Я маю право», - зауважила начальник Яготинського районного ВДВС О.І. Жовтун.

В ході робочої наради були досягнуті відповідні домовленості щодо розміщення на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради та сторінці у Facebook правопросвітницької інформації.