В м. Яготині відбувається заміна ліхтарів на однокристальні світлодіодні

Дата: 14.05.2018 16:27

Фото без описуНа апаратній нараді з керівниками відділів апарату міської рада та керівниками комунальних підприємств міста, яка відбулась 14 травня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби керівник КП "Міськсвітло" В.М. Білаш зазначив, що в місті відбувається заміна ліхтарів на однокристальні світлодіодні.

"На сьогоднішній день працівниками підприємства повністю замінено ліхтарі по вул. Богуна Івана - 22 шт.,  Гагаріна – 16 шт., вул. Чорновола В'ячеслава – 16 шт., вул. Мінська – 8 шт., вул. Мініна - 9 шт., вул. Косяченка – 6 шт.", - наголосив Володимир Миколайович.

Начальник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш зауважив, що по вулиці Івана Богуна в м. Яготині замінено 22 ліхтарі, тобто це 10780 грн. в місяць економії.

При заміні одного ліхтаря відбувається економія в 670 грн. на рік по сплаті за електроенергію, а при заміні на цій підстанції 77 ліхтарів - економія в 37730 грн.

Також Володимир Миколайович зазначив, що з 20 травня по вулиці Трудових резервів будуть встановлюватися опори ліній електропередач.