Пошук

Про вимоги до кандидатів, етапи відбору до патрульної поліції у м. Києві

Дата: 16.05.2017 16:28
Кількість переглядів: 1376

15 травня до Яготинської міської ради звернулись інспектор адміністративної практики УПП м. Києва, лейтенант патрульної поліції В.О. Саприкіна та інспектор патрульної поліції УПП м. Києва, сержант патрульної поліції, рота-10, батальйон-4 Ґ.І. Ревуцький з проханням розміщення на сайті Яготинської міської ради оголошення про набір до лав патрульної поліції м. Києва, який триває до 18 травня 2017 року.

Працівники Яготинської міської ради мали змогу поспілкуватись з інспектором патрульної поліції УПП м. Києва, сержантом патрульної поліції, роти-10, батальйон-4 Ґ.І. Ревуцьким про вимоги до кандидатів, етапи відбору, пропозиціями тощо.

- Ґабрієль Ігорович, коли саме сворилась патрульна поліція?

- Особовий склад патрульної служби у м. Києві прийняв присягу і вийшов на своє перше чергування 4 липня 2015 року.

- Ви звернулись до Яготинської міської ради, оскільки триває набір до патрульної служби розкажіть, будь ласка, про нього.

- Так, наразі продовжується конкурсний набір куди ми шукаємо хлопців та дівчат  віком від 21 до 35 років, які мають повну середню освіту. Для працівників патрульної поліції не є важливим критерієм наявність військової служби або професійної освіти.

Етапи відбору:

1. Подання анкети он-лайн на офіційному сайті Патрульної служби http://patrol.police.gov.ua. Надалі кандидати подають документи до Управління патрульної поліції у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9.

2. Проходження тестування: тест загальних навичок та тест на знання законодавства. Тест загальних навичок направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей. Під час тесту на знання законодавства перевіряються знання: Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію».

3. Медичне обстеження: медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров’я.

4. Перевірка рівня фізичної підготовки: вправи на силу та витривалість.

5. Співбесіда з поліцейською комісією: оцінка відповідності кандидата вимогам до посади.

Якщо кандидат проходить всі етапи, то в нього розпочинається навчання тривалістю 4 місяці під час якої виплачується стипендія в розмірі 3 000 грн.

При успішному складанні іспиту курсант приймає присягу та розпочинає роботу в патрульній службі.

- Наразі на конкурсантів чекає відбір до патрульної служби м. Києва?

- Так.

- Де саме проходить патрулювання?

- Патрулювання проходить в м. Києві, де іногороднім надається місце в гуртожитку.

- Ґабрієль Ігорович, розкажіть яготинцям чому саме Ви пішли до Патрульної служби?

- Я пішов до патрульної служби, оскільки хотів змін у нашій державі та мав бажання випробувати себе.

- Де Ви до цього працювали?

- Я був в пошуках роботи, оскільки тільки закінчив університет та мав диплом за спеціальністю «Менеджер ресторанного та готельного бізнесу».

- Ґабрієль Ігорович, як на цей час Вам працюється в поліції?

- Я працюю в поліції вже 2 роки, звичайно є нюанси, як і в кожній роботі, але як для прикладу, в моїй роті є колишні працівники ДАІ, які стверджують, що на цей час зміни відчуваються та є з чим порівняти.

- Яку пропонують заробітну плату майбутнім працівникам патрульної служби?

- Від 10 300 грн.

- Який графік роботи чекає на працівників патрульної служби?

- Два дні з 08:00 до 20:00, надалі два дні вихідних. Два дні з 20:00 до 08:00 і знову два дні вихідних.

- Які пільги мають працівники?

- Безкоштовного проїзду, пільги на навчання.

Шановні яготинці, наостанок відзначимо, що патрульна поліція — підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць, а також першим реагує на виклики 102, з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху

Основні завдання:

- забезпечення публічного порядку та безпеки, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;

- запобігання, виявлення та припинення кримінальних та адміністративних правопорушень;

- забезпечення безпеки дорожнього руху, організація контролю за додержанням законів, інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху, а також удосконалення регулювання дорожнього руху з метою забезпечення його безпеки;

- надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора