Участь у засіданні колегії

Дата: 17.05.2018 16:29

Фото без опису17 травня міський голова Наталія Миколаївна Дзюба взяла участь у засіданні колегії Яготинської районної державної адміністрації.

Під час засідання було підведено підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2018 року.

Надалі було затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

Начальник відділу погашення податкового боргу Бориспільського відділення ГУ ДФС у Київській області М.Б. Ромашенко інформувала присутніх про забезпечення своєчасності сплати податкових надходжень до бюджету Яготинського району за І квартал 2018 року.

Про підготовку КПТМ «Яготинтепломережа» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповідав директор підприємства О.С. Форостяний.

Також начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації М.В. Балим прозвітувала про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Голова виконавчого комітету Черняхівської сільської ради доповів щодо виконання делегованих повноважень.

За результатами засідання головою Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановським були надані відповідні доручення.