Особистий прийом громадян

Дата: 18.07.2018 16:29
Кількість переглядів: 445

Фото без опису18 липня на особистий прийом до міського голови Н.М. Дзюби звернулись мешканці міста, з питань житлово-комунального господарства, земельних відносин та соціального захисту громадян. Саме ці звернення потребували підтримки з боку представників влади.

Громадяни, які звернулися на особистий прийом до першого заступника міського голови С.О. Овчаренка отримали роз'яснення у сфері житлово-комунального господарства.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення. 

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук - з питань обстеження житлово-побутових умов, надання характеристик на громадян депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

Громадяни, які звернулися на особистий прийом до керівництва Яготинської міської ради отримали необхідні відповіді та консультації.

За результатами розгляду були надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради опрацювати порушені під час прийому яготинцями питань та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради інформують громадян та надають роз'яснення з різних питань.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора