Урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 16:35
Кількість переглядів: 569

Фото без опису14 грудня на Алеї Слави м. Яготин біля стели «Дзвони Чорнобиля» відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В урочистостях взяли участь керівний склад Яготинської міської ради, Яготинської райдержадміністрації, працівники підприємств, установ, організацій, представники громадських організацій, жителі та гості міста, які прийшли щоб віддати шану учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей, які незважаючи на всі труднощі і проблеми зробили вагомий внесок у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи. 

За героїзм, самовідданість та мужність, які зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції, вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС перший заступник міського голови С.О. Овчаренко вручив подяки Миколі Івановичу Антоненку, Лідії Павлівні Засусі, Михайлу Михайловичу Тараю, Анатолію Миколайовичу Шибаєву.

"Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг тих, хто став на шляху ядерної загрози, – пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, будівельників. Щиро бажаю всім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над головою", - зазначив Сергій Олександрович.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора