Привітання з ювілеєм

Дата: 10.01.2017 11:20

Сьогодні, 10 січня відзначають свої славні ювілеї Любов Прокопівна Хоменко, голова первинної ветеранської організації Яготинського Центру професійно-технічної освіти та Думан Надія Петрівна, голова первинної ветеранської організації Яготинської ЗОШ №2.

Слова привітання та найщиріші побажання ювілярки отримали від Яготинської міської ради в особі заступника міського голови О.І.Федини та керуючого справами виконкому міської ради В.А.Галицького.

Привітати ювілярок прийшли їх колеги, голови Яготинської районної ради ветеранів війни, праці та військової служби В.С.Ляшенко та Яготинської міської територіальної організації ветеранів війни, праці та військової служби О.К.Колесник, які вручили подяки ювілярам.