Яготинський район, Київська область

Реформа децентралізації – єдина на сьогоднішній день успішна реформа, - Олександр Слобожан

Сьогодні Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у програмі «Ранок на NewOne».

Зокрема, він розповів про підсумки Загальних зборів АМУ та Дня Діалогу з Парламентом, що відбулися 14 листопада. «Головне, про що говорили – про проект Державного бюджету на 2018 рік, зміни до Бюджетного кодексу України, законопроекти, важливі для розвитку місцевого самоврядування», – зазначив Олександр Слобожан. Він наголосив, що інтереси місцевих бюджетів мають були враховані у Державному бюджеті на 2018 рік.

«Реформа децентралізації – єдина на сьогоднішній день успішна реформа», – підкреслив Олександр Слобожан.

З офіційного веб-сайту Асоціація міст України