Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 17.10.2017 16:37

Фото без опису17 жовтня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів перший заступник міського голови, голова адміністративної комісії  С.О. Овчаренко.

На розгляд комісії надійшов протокол про адміністративне правопорушення скоєне громадянином м. Яготина. Протокол складений та направлений за вчинення правопорушення передбаченого ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" комунальним підприємством "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

За результатами голосування членами комісії на громадянина за порушення ст. 152 КУпАП "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360,00 гривень (80  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).