Участь у нараді

Дата: 31.01.2018 15:38

Фото без опису31 січня міський голова Н.М. Дзюба взяла участь у нараді щодо перспектив обслуговування доріг Яготинського району, яка відбулась під головуванням в.о. голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцької.

Начальник філії «Яготинське райДУ» Д.В.Петренко акцентував увагу присутніх на тому, що підприємство потребує нових кадрових вливань, а саме: 3 механізаторів (тракториста грейдера, тракториста на Т-150, машиніста навантажувача). Станом на 31 січня 2018 року у дорожньому управлінні налічується 9 одиниць техніки. Проаналізувавши роботу підприємства, Дмитро Вікторович висловив бажання плідно працювати з міською та районною владою в перспективі поточного та капітального ремонту доріг комунального та загального значення.

В свою чергу, міський голова Н.М.Дзюба акцентувала увагу присутніх на необхідності укладення одноразових договорів між навчальними закладами, бюджетними установами, комунальними закладами з організаціями, підприємцями у яких в наявності є спеціалізований транспорт для розчищення територій навколо установ, оскільки техніка комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» обслуговує 165 км. комунальних доріг міста, а тому їм складно охопити та розчистити всі об’єкти по м.Яготину.

В ході наради виконувачем обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцькою були надані відповідні доручення.

Наостанок учасники наради обмінялися контактною інформацією, яка допоможе працювати швидко і злагоджено.