ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН !

Дата: 11.01.2017 12:15

Фото без опису10 січня відбувся особистий прийом громадян, який провела міський голова Наталія Дзюба.

На прийомі яготинці порушили питання житлово-комунального господарства та соціального захисту населення. Зокрема, до Наталії Миколаївни звернулись мешканці міста за допомогою у вирішенні питання проведення заміни мережі водопостачання в багатоквартирному будинку, проведення розчищення вулиці від снігу, приватизації кімнати.

Декілька одиноких людей похилого віку звернулись до міського голови з проханням завезти їм дрова для опалення помешкання. Декілька громадян прохали надати житло, прийняти міри до сусідів тощо.

Всіх громадян міський голова уважно вислухала, надала роз"яснення та консультації, а з деяких питань надала доручення відповідальним особам міської ради та керівникам комунальних служб.