Особистий прийом громадян

Дата: 22.08.2018 16:40

Фото без опису22 серпня на особистий прийом до заступника міського голови О.І. Федини звернулись мешканці міста з питань, що потребували підтримки з боку представників влади.

Олена Іванівна консультувала громадян щодо реєстрації місця проживання дітей, які не досягли 16 років, щодо соціального захисту громадян, зокрема надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись яготинці із питаннями надання характеристик, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, щодо соціального захисту та з питань житлово-комунального господарства.

Керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький надавав роз'яснення щодо діяльності комунальних підприємств Яготинської міської ради.

Всі громадяни, які звернулися на прийом до керівництва Яготинської міської ради отримали необхідні відповіді та консультації.

Протягом робочого дня працівники відділів Яготинської міської ради інформували громадян та надавали роз'яснення з різних питань.