Вітання з 90-ю річницею Дня народження Ольги Кирилівни Жураковської

Дата: 08.02.2018 16:48

08 лютого Ользі Кирилівні виповнилося 90 років. Цього дня ювілярку привітали працівники Яготинської міської ради та від імені міського голови вручили подарунок, квіти та подяку за мужність та відвагу проявлену у Другій світові війні та особистий внесок у відбудову рідного краю, багатий життєвий досвід та з нагоди 90-ї річниці від дня народження.

"Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.  Всіляких гараздів, щастя та добробуту Вам і вашим рідним, великої життєвої енергії. Хай здійснюються мрії, неприємності оминають Вас, а все найцінніше, що є у Вашому житті, збережеться на довгі роки. Хай панує мир та спокій у Вашій душі, а серце радіє від любові дорогих Вам людей", - зазначили гості.