Особистий прийом громадян

Дата: 15.05.2019 16:49

Фото без опису15 травня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці з питань соціального захисту населення, добросусідських відносин, благоустрою міста тощо.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала громадян щодо реєстрації місця проживання, соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування, адресної підтримки тощо.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видають довідки та надають громадянам роз’яснення з різних питань.