Підсумкова нарада Переяслав-Хмельницього об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Дата: 14.02.2018 16:50

Фото без опису14 лютого у залі ПАТ «Яготинський маслозавод» відбулась підсумкова нарада Переяслав-Хмельницього об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г. Фатхутдінов, начальник управління Переяслав-Хмельницього об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області В.С. Шмигановський, міський голова Н.М. Дзюба, в.о. голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, голова правління ПАТ «Яготинський маслозавод» О.О. Сіренко, голова ревізійної комісії ТОВ «Сільськогосподарське підприємство ім. А.Г. Кравченка» В.П. Семеняка, начальники відділів Переяслав-Хмельницього об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, голови ГО «Асоціація учасників АТО» Ю.О. П’ята та ГО «Ветеранів і інвалідів Чорнобиля у Яготинському районі» М.М. Юрченко.

Відкрив підсумкову нараду начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г. Фатхутдінов.

Василь Гайнулович за плідну співпрацю з Переяслав-Хмельницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення, активну громадську позицію та підтримку у реалізації соціальних програм вручив подяку Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Яготинському міському голові Наталії Миколаївні Дзюбі.

Начальник управління Переяслав-Хмельницього об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області В.С. Шмигановський доповів про виконання поставлених завдань за підсумками роботи за 2017 рік.

Під час наради було обговорено:
- впровадження пенсійної реформи;
- робота пунктів обслуговування громадян;
- показники роботи фінансово-економічного відділу;
- підсумки роботи з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України;
- робота відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації;
- реєстрація застрахованих осіб на веб-порталі;
- моніторинг страхувальників;
-  правова робота в управлінні.

Підвів підсумки наради  начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г. Фатхутдінов.