Робочий візит до м. Світлогорськ, Республіки Білорусь

Дата: 21.11.2018 16:55

Фото без описуЗ 21 по 23 листопада 2018 року делегація міста Яготина, на чолі з першим заступником міського  голови С.О. Овчаренком, бере участь в ознайомчому візиті по вдосконаленню системи роботи та благоустрою в м. Світлогорськ, Республіки Білорусь.

Візит проходить за участі першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, депутата міської ради VII скликання, начальника відділу з питань юридичного забезпечення і земельних відносин апарата Яготинської міської ради О.М. Кудрявського, депутата міської ради VII скликання, голови комісії з питань приватизації, управління комунальною власністю, ЖКГ, благоустрою, підприємництва, торгівлі та транспорту В.І. Крутька, начальника комунального підприємства міської ради «Комунальник» А.В. Стріхи.

Під час зустрічі буде обговорено систему роботи по благоустрою і вирішення питань життєзабезпечення населення міста та району, методи роботи комунального підприємства «Светоч», інструменти контролю за дотриманнями правил благоустрою населених пунктів тощо.