Презентовано видання за підсумками проекту «Малі міста – великі враження»

Дата: 17.01.2019 16:58

Світ побачило нове видання, яке вийшло за підсумками проекту «Малі міста – великі враження», реалізованого Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики».

Нагадаємо, 2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. Україна не залишилася осторонь від цих процесів. У 2017 році було ініційовано проект «Малі міста – великі враження», що сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій. Конкурс підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України відібрано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною. До експертної ради конкурсу увійшов Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Щоб завантажити натисніть на картинку:

За інформацією офіційного веб-сайту Асоціація міст України