Дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі в екосистемах!!!

Дата: 16.09.2020 15:41

Фото без описуЯготинський РС закликає жителів міста Яготин та Яготинського району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в екосистемах!

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав'яній підстилці. Під час відпочинку на природі, необхідно пам’ятати, що порушення Правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

При надзвичайних ситуаціях телефонуй 101!

Яготинський РС ГУ ДСНС України у Київській області