Пенсійний фонд України активно впроваджує електронні сервіси

Дата: 18.09.2020 15:00

Фото без описуГолова правління ПФУ Євгеній Капінус на пресконференції, в якій взяли участь представники 11 регіональних Фондів, зокрема й Головного управління ПФУ в Київській області презентував такі електронні послуги Фонду:

• пенсійний калькулятор;
  • електронна трудова книжка;
  • автоматичне призначення пенсії;
  • мобільний застосунок «Пенсійний фонд».

«Запроваджені карантинні заходи обмежують переміщення громадян, тож Пенсійний фонд подбав про те, аби кожен зміг отримати будь-які послуги фонду через вебпортал,» - наголосив Євгеній Капінус.

Київщина активно долучається до впровадження електронних сервісів Пенсійного фонду України. Так, кількість зареєстрованих користувачів вебпорталу ПФ  постійно зростає і нині в області становить понад 421 тисячу осіб, а це 24 відсотки від усього населення.

Із червня 2020 року на автоматичне призначення пенсій зареєстровано 267 заяв.  Задля організації роботи зі сканування трудових книжок сформовано списки громадян передпенсійного віку. В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи страхувальникам Київської області надіслано 1122 листи.

В області зареєстровано 7474 звернення. Оцифровано 7044 (або 94%) скан-копій трудових книжок. Звертаються як самі застраховані особи, так і роботодавці. І хоча ще немає закону про оцифрування трудових книжок,  роботодавці добровільно, незалежно від форми власності, долучаються до цього сервісу. В свою чергу, служба персоналу направляє для оцифрування скани трудових книжок, що значно спрощує процес призначення пенсії.

Станом на 15 вересня цього року до сервісу «Скан-копія трудових книжок» долучилося 5159 страхувальників Київщини, або 16 відсотків від загальної кількості страхувальників області, які ведуть діяльність.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗа інформацією Київської обласної ради