Відзнака Київської обласної ради "Нагрудний знак" За заслуги перед Київщиною" міському голові Наталії Дзюбі

Дата: 21.09.2020 17:16

З нагоди свята Дня міста голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський від імені Київської обласної ради вручив відзнаку Київської обласної ради "Нагрудний знак" За заслуги перед Київщиною" міському голові Наталії Дзюбі за значні особисті заслуги перед Київщиною, а саме, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Київської області, забезпечення системного вирішення завдань у сфері місцевого самоврядування, багаторічну плідну діяльність, високий професіоналізм та активну громадську позицію.

"Велика вам вдячність і низький уклін за надану мені довіру та повагу. Дана нагорода є не лише моєю заслугою, але й громади міста в цілому", - Зауважила очільниця міста Наталія Миколаївна.