Детальний план території земельної ділянки по вул. Садова, 15 в м. Яготині

Дата: 24.09.2020 12:48

Під час засідання 69-ї сесії Яготинської міської ради депутатами було прийнято рішення від 17.09.2020 №2872-69-VІІ «Про затвердження Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва трансформаторної підстанції ПС110 кВ з необхідними мережами) по вул. Садова, 15 в місті Яготині в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради».

Відповідно до рішення було затверджено розроблений ТОВ «Головне архітектурне планувальне бюро» головним архітектором проекту Яроцьким Олександром Васильовичем (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 22.12.2015 серія АА № 002591) Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва трансформаторної підстанції ПС110 кВ з необхідними мережами) по вул. Садова, 15 в місті Яготині в межах населеного пункту а адміністративних межах Яготинської міської ради.

Детальний план1